Spotkanie edukacyjne w klubie osiedlowym "Kaktus" SM Słoneczny Stok

W dniu 16 marca 2017r. w Klubie Osiedlowym Spółdzielni Mieszkaniowej Słoneczny Stok- KAKTUS, w Białymstoku, odbyło się drugie spotkanie edukacyjne z zakresu prawa rodzinnego, skierowane w szczególności do osób starszych. W spotkaniu udział wzięło 12 członków klubu.

Spotkanie poprowadzili adw. Aleksandra Grochowska oraz adw. Artur Pieńkowski.

 

Adw. J. Kuczyńska-Leszczyńska


DATA PUBLIKACJI: 2017-03-21 » Pozostałe aktualności

Galeria