Magazyn Adwokat

Termin: 2018-09-17 ÷ 2018-12-31
dodano: 2018-09-21
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 17 września br. ukazał się kolejny numer Magazynu Adwokat. Został, jak zawsze kolportowany jako bezpłatny dodatek do Gazety Wyborczej. W tym numerze tematem wiodącym są przepisy odnoszące się do wyborów samorządowych, przy czym, zgodnie z założeniami projektu, materiał publikacyjny dotyka problematyki wyłącznie prawnej.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że łącznie z kwartalnikiem, tradycyjnie już uruchomiona została promocja Magazynu Adwokat na fb. Już wkrótce rusza, jak w przypadku poprzednich dwóch numerów kwartalnika, kampania promocyjna artykułów zamieszczonych na stronie www.e-magazynadwokat.pl.

Nie można pominąć faktu, iż z tygodnia na tydzień zwiększa się ilość adwokatów współpracujących z Redakcją Magazynu Adwokat. Cały czas jednak czekamy na każdego chętnego do współpracy adwokata.

W piątek 21 września między godz. 12-14 w siedmiu miastach Polski, odbywa się, w ramach projektu, już trzecia edycja Telefonu do Adwokata, poprzedzona artykułem tematycznym w lokalnych wydaniach GW. Tym razem przedmiotem rozmów z czytelnikami są zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego. W akcji biorą udział: Kielce, Katowice, Kraków, Olsztyn, Toruń, Rzeszów, Zielona Góra. Akcja ta odbywa się rotacyjnie, tak aby przez cały czas trwania projektu, mogły w nim uczestniczyć wszystkie Izby w Polsce.

Zapraszamy do śledzenia profilu Zajrzyj do Adwokata na fb oraz strony www.e-magazynadwokat.pl

 
Serdecznie pozdrawiamy,
Redakcja Magazynu Adwokat


Galeria

Lokalizacja

;