6 Kongres Prawa Medycznego

Termin: 2017-12-07 ÷ 2017-12-08
dodano: 2017-09-06
Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego, z przyjemnością zapraszają do udziału w Kongresie Prawa Medycznego, który już po raz szósty odbędzie się w Krakowie, w dniach 7-8 grudnia 2017 roku.

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
trwająca reforma systemu ochrony zdrowia w Polsce determinuje liczne zmiany w przepisach prawa medycznego. Organizowany już po raz szósty Kongres Prawa Medycznego, który w tym roku odbędzie się w Krakowie, w dniach 7-8 grudnia 2017 roku, będzie bez wątpienia okazją do praktycznego przybliżenia środowisku medycznemu oraz prawniczemu aktualnych zmian w prawie medycznym.

W gronie wykładowców tradycyjnie znajdą się uznani eksperci, których autorytet jest najlepszą gwarancją wysokiego poziomu planowanego wydarzenia. Wśród tematów poruszanych podczas tegorocznego kongresu znajdują się m.in. problematyka ubezpieczeń społecznych personelu medycznego w świetle aktualnego orzecznictwa, nowości w problematyce praw pacjenta, prawne konsekwencje przepisów wspólnotowych dotyczących ochrony dany osobowych dla placówek medycznych, finansowanie nadwykonań świadczeń zdrowotnych przez placówki znajdujące się w sieci szpitali. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w VI Kongresie Prawa Medycznego.

Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w tej konferencji będzie dla państwa niezwykle przydatne w codziennej praktyce.

Z poważaniem,
Jolanta Orłowska-Heitzman
Prezes Polskiego Towarzystwa Prawa MedycznegoLokalizacja

Kraków

;