Pomoc prawna Ukrainie 2022

 

           

 

W zwi您ku z agresj Rosji na Ukrainie, Okr璕owa Rada Adwokacka w Bia造mstoku postanowi豉 zorganizowa nieodp豉tn pomoc prawn osobom uciekaj帷ym z Ukrainy.

Koordynatork akcji jest

adw. Anna Jaczun – tel. + 48 602 662 551, e-mail: ajaczun@adwrp.pl.

 

 Lista adwokat闚 deklaruj帷ych ch耩 udzielania darmowej pomocy prawnej uchod嬈om z Ukrainy:

L.p.

Imi i nazwisko

Telefon

e-mail

1

adw. Grochowska Jowita

+ 48 510 213 305

jowita.grochowska@wp.pl

2

adw. Bo速ryk Andrzej

+ 48 692 222 871

andrzej.boltryk@adwokatura.pl

3

adw. G御owska Anna

+ 48 604 833 402

anna.gasowska@gmail.com

4

adw. Grochowska-Rejmaniak Aleksandra


al.grochowska@gmail.com

5

adw. Ciulkin-Sarnoci雟ka Katarzyna

+ 48 728 377 770

adwokat@ciulkin-sarnocinska.pl

6

adw. Mikucki Ireneusz     

 

adw.mikucki@gmail.com

7

adw. Wojda Bartosz

+ 48 883 982 040

bartosz@mecenaswojda.pl

8

adw. Ma鎍zuk Ma貪orzata

+ 48 604 852 475

adwokat.manczuk@wp.pl

9

adw. Soko這w Katarzyna

+ 48 537 301 402

adwokatsokolow@gmail.com

10

adw. 安iderska-Gromek Emilia

+ 48 501 925 480

swiderskaem@gmail.com

11

adw. Dowgier Agnieszka

 

a.dowgier@gazeta.pl

12

adw. Ma造szko Anna

 

anna.malyszko@adwokatura.pl

13

adw. Naro積a Milena

+ 48 886 133 131

adw.narozna@o2.pl

14

adw. Daniszewska-Stelmaszy雟ka Izabela

 

daniszewska@aida.home.pl  

15

adw. Kr皻owska Ewa

 

e.kretowska@gmail.com

16

adw. Dziemianowicz Micha

 

m.dziemianowicz@icloud.com

17

adw. Kunowski Sebastian

 

adwokat.kunowski@gmail.com

18

adw. Charkiewicz Andrzej

+ 48 667 214 566

andrzejcharkiewicz.kancelaria@gmail.com

19

adw. Ma造szko-Tuchli雟ka Barbara

+ 48 505 237 004

b.malyszko.bojczuk@gmail.com

20

adw. ζpu Maciej

 

m.lapuc@kancelariawierzbicki.pl

21

adw. Boruta Jakub

+ 48 660 717 588

jakub@adwokatboruta.pl

22

adw. Wynimko-Karp Izabela

+ 48 513 527 463

izabela.wynimko-karp@adwokatura.pl

23

adw.Kami雟ka-Sur闚ka Karolina

+ 48 507 593 959

adwokat@kaminska-surowka.pl

24

adw. Tyniewicka Edyta

+ 48 509 590 844

edyta.tyniewicka@wp.pl

25

adw. Olchanowski Mateusz

+ 48 886 652 345

mateusz.olchanowski@gmail.com

26

adw. 畝kiewicz-Sawczuk  Wioletta

+ 48 609 405 917

adwokat.sawczuk@wp.pl

27

adw. Jaroszewicz Marek

+ 48 601 800 346

marek.jaroszewicz@op.pl

28

adw. Stefanowicz Agnieszka   

+ 48 515 867 865    

adwokat.agnieszkastefanowicz@gmail.com

29

adw. Daniszewska-Dek Zofia

+ 48 602 396 395

adw.zofia.dek@wp.pl

30

adw. Pobo篡 Witold

+ 48 669 045 669      

adw.pobozy@gmail.com

SUWAΘI

31

adw.Mikielska Magda

+ 48 665 309 701

adwokatmikielska@gmail.com

32

adw.Amelian-Bagi雟ka Paula

+ 48 516 215 228

adwokatamelian@gmail.com

33

adw. Zieli雟ka Marcelina

+ 48 517 399 116

adwokatmzielinska@gmail.com

 

Wsparcie merytoryczne Zespo逝 zapewniaj aplikanci adwokaccy: Sylwia Ubarnowicz, Edyta Okurowska, Ida Muszy雟ka, Aleksandra Igielska, Karolina G鏎alczyk, Ewelina Konik, Wojciech Sarnoci雟ki, Kinga Lis, Magdalena Kropiwnicka.      

 

W E趾u przy wsparciu Urz璠u Miasta E趾 zorganizowano obs逝giwany przez Adwokat闚 punkt bezp豉tnych porad prawnych uchod嬈om z Ukrainy. Porady b璠 udzielane podczas dy簑r闚 w dniach od 7 marca 2022 do 31 marca 2022r.  od poniedzia趾u do pi徠ku  w godzinach od 15:00 do 17:00 w E販kim Centrum Rewitalizacji Spo貫cznej „Stajnia” ul. Ko軼iuszki 27A, 19-300 E趾. Porady b璠 udzielane przy udziale os鏏 pos逝guj帷ych si j瞛ykiem ukrai雟kim.


DATA PUBLIKACJI: 2022-03-03 » Pozosta貫 aktualno軼i