KSeF

Komisja Doskonalenia Zawodowego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zaprasza na bezp³atny wyk³ad dla adwokatów i aplikantów adwokackich na temat:

 

„KSeF, czyli idzie nowe przy fakturowaniu. Zalety, ryzyka, praktyka”

 

Celem szkolenia jest przedstawienie nowych obowi±zków jakie spoczn± na adwokatach w zwi±zku z planowanymi i wprowadzonymi zmianami w prawie podatkowym w zakresie wystawiania, korygowania, przesy³ania, otrzymywania i przechowywania faktur. Uczestnicy zostan± zapoznani z zasadami funkcjonowania Krajowego Systemu e-Faktur (tzw. KSeF). Podczas szkolenia zostan± poruszone praktyczne aspekty dokumentowania sprzeda¿y przez adwokatów, w tym przede wszystkim dla s±dów i innych instytucji w ramach realizacji tzw. prawa pomocy. Omówienie problematyki „nowo¶ci w fakturowaniu” nast±pi ze szczególnym uwzglêdnieniem zalet, wskazaniem ewentualnych ryzyk oraz podkre¶leniem elementów, na jakie nale¿y zwróciæ uwagê w praktyce.

 

Prowadz±cy:

doradca podatkowy Grzegorz Gêbka – prawnik; doradca podatkowy; wyk³adowca; autor artyku³ów i ksi±¿ek z zakresu prawa podatkowego i ubezpieczeñ spo³ecznych do wydawnictw specjalistycznych; ekspert dziennika „Rzeczpospolita”; zwyciêzca najwiêkszego w Polsce konkursu prawa podatkowego Moneta Aurea (rok 2010).

 

Czas trwania: 90 min.

Szkolenie odbêdzie siê w dniu 01.12.2025 r. w godz. 17:00 – 18:30

Dok³adne informacje dotycz±ce wyk³adu oraz rejestracji na szkolenie znajduj± siê pod linkiem:

https://nra.e-soa.pl/szkolenia/addZgloszeniaBPClient/175/175

 

W celu rejestracji prosimy o wybranie przycisku Jestem cz³onkiem adwokatury, a nastêpnie

zalogowanie siê do Panelu Adwokata. W przypadku braku konta w Panelu prosimy u¿yæ funkcji Pierwsze logowanie dostêpnej na dole wy¶wietlonej strony.

 

Link do spotkania zostanie przes³any bezpo¶rednio po rejestracji.

 

Zapisy na wyk³ad przyjmujemy do dnia 30.11.2025 r.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejno¶æ zg³oszeñ.

 

Wyk³ad bêdzie prowadzony na ¿ywo na platformie ClickMeeting, a nadto zostanie nagrany i zamieszczony na stronie samorz±du adwokackiego https://palestra.pl/pl/e-palestra

 

Uczestnicz±c w szkoleniu mamy mo¿liwo¶æ realizacji obowi±zku doskonalenia zawodowego.

Serdecznie zapraszamy,

Komisja Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej

DATA PUBLIKACJI: 2025-11-25 » Pozosta³e aktualno¶ci