RODO w praktyce kancelarii adwokackiej i wdrożenie dyrektywy policyjnej

Termin: 2018-03-23
dodano: 2018-03-01
Szanowni Państwo,

Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie wespół z adw. dr. Pawłem Litwińskim – Członkiem Grupy Ekspertów Komisji Europejskiej ds. stosowania RODO i redaktorem naukowym Komentarza do RODO oraz Komisją Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej informują, iż przygotowali dla Państwa KONFERENCJĘ:
„RODO w praktyce kancelarii adwokackiej i wdrożenie dyrektywy policyjnej”.

Konferencja odbędzie się 23 marca 2018 roku w Budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ, ul. Krupnicza 33A w Krakowie (http://www.konferencje.uj.edu.pl/obiekty-konferencyjne/obiekt-dydaktyczny-wydzialu-prawa-i-administracji).

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo na załączonym plakacie.

Konferencję poprowadzą eksperci w dziedzinie ochronie danych osobowych, a tematyka została przygotowana specjalnie dla Adwokatów.

Konferencja będzie dostępna dla wszystkich Adwokatów i Aplikantów adwokackich w Polsce poprzez możliwość bezpośredniego udziału lub obejrzenia transmisji na żywo w dniu 23 marca 2018 roku, od godz. 10.00 na platformie IDeA (http://www.idea-adw.org) – zakładka LIVE – po uprzednim zalogowaniu się na portalu*.
 
Z poważaniem
Justyna Lenda-Malinowska
Kierownik Biura
Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie
 

*Aby zalogować się, należy wejść na stronę www.idea-adw.org, a następnie zalogować się/zarejestrować. Rejestracja na portalu jest bezpłatna. Po zalogowaniu należy kliknąć u góry w zakładkę „LIVE”

Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie uprzejmie informuje, że ZOSTAŁ WYPEŁNIONY LIMIT MIEJSC NA KONFERENCJĘ
Niezależnie od powyższego informujemy, że konferencja będzie transmitowana w dniu 23 marca 2018 roku, od godz. 10.00 na platformie IDeA (www.idea-adw.org).


Galeria

Lokalizacja

;