"Poradnik adwokata" w Radio5

Informujemy, że w ramach współpracy Izby Adwokackiej w Białymstoku z rozgłośnią radiową Radio5 powstał cykl audycji "Poradnik adwokata".

Za nami pierwsza emisja, która odbyła się w dniu 3 lipca o godz. 12.35. Audycja będzie emitowana codziennie od poniedziałku do piątku, o tej samej porze.

Emisja będzie miała miejsce w rozgłośniach w Suwałkach i Ełku. Obszar emisji obejmuje zaś powiaty suwalski, sejneński, gołdapski, augustowski, ełcki, giżycki i olecki. Na tym obszarze rozgłośnia Radio 5 ma najwyższą słuchalność spośród rozgłośni regionalnych i ogólnopolskich.

Każda audycja trwa z założenia 3-4 min i ma formę felietonów na wskazany temat lub odpowiedzi na pytania telefoniczne lub mailowe słuchaczy. Przez pierwsze 3-4 tygodnie tematy będą wskazywane przez Izbę Adwokacką w Białymstoku (koordynatora audycji). Serdecznie zapraszamy chętnych członków Izby Adwokackiej w Białymstoku do zgłaszania się do udziału w programie! Zgłoszenia proszę kierować do biura Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku (mail: ora.bialystok@adwokatura.pl)

DATA PUBLIKACJI: 2017-07-05 » Pozostałe aktualności

Galeria