55.000 powodów do uśmiechu

Podczas poniedziałkowej uroczystości, która odbyła się w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku, przedstawiciele samorządów prawniczych z naszego regionu przekazali symboliczny czek na kwotę 55.000,00 zł. stanowiącą dochód z tegorocznego Balu Charytatywnego Prawników.

- Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Każdy, kto przyszedł na bal, przekazał fant na licytację lub go kupił, czy pomagał nam organizacyjnie przy tym wydarzeniu, ma swój wkład w tym jakże szczęśliwym dla nas wszystkich momencie. Zebrana kwota przerosła nasze najśmielsze marzenia – powiedziała Agnieszka Zemke-Górecka, Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku.

Obecna przy przekazaniu czeku mama Julii Jaromy nie kryła łez wzruszenia. Ją także zaskoczyła skala pomocy.
- To ogromna kwota. Jestem wzruszona, bo nagle uzmysłowiłam sobie, że to kosztowne leczenie, którego wymaga moja córka, nie musi być poza naszym zasięgiem. Dziękuję środowisku adwokatów, radców prawnych i komorników, dzięki którym jesteśmy o krok bliżej do celu – powiedziała mama dziecka odbierając czek.

Julię Jaromę można dodatkowo wspomóc przekazując darowiznę w ramach 1% podatku dochodowego. Można to uczynić korzystając z aplikacji umożliwiającej wygenerowanie deklaracji podatkowej ze strony https://dzieciom.pl/podopieczni/31947. Numer KRS Fundacji Dzieciom Wspólnota „Zdążyć z Pomocą” to 0000037904. W przypadku samodzielnego wypełniania deklaracji podatkowej należy dopisać: Julia Jaroma.

- To nie koniec naszych działań. Dzięki uprzejmości przyjaciół palestry pojawią się billboardy zachęcające do tego, by przekazać 1% podatku dochodowego na wsparcie Julii – dodała Agnieszka Zemke-Górecka.

adw. Bartosz Wojda

DATA PUBLIKACJI: 2019-03-05 » Pozostałe aktualności

Galeria