Zapraszamy na spotkanie Choinkowe z Mikołajem

        Okręgowa Rada Adwokacka w Białymstoku zaprasza Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich na CHOINKĘ dla dzieci w niedzielę  17 lutego 2019 roku o godzinie 13:00 w hotelu Restauracji Lipcowy Ogród, ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku.
       Motywem przewodnim tegorocznej imprezy jest bal przebierańców, podczas którego obowiązuje zwariowany dress-code, a jedynym ograniczeniem jest Państwa wyobraźnia. Niespodzianką naszej uroczystości będzie wizyta gości z bajkowego świata Elsy i Krainy lodu. Jest to niezwykła okazja, aby dzieci mogły spotkać bohaterów znanych z dużego ekranu i przenieść się do mroźnej krainy, w której księżniczka Elsa próbuje poskromić swoje magiczne moce. To niejedyne atrakcje tego popołudnia, ponieważ w programie przyjęcia przewidziane są liczne konkursy z nagrodami i zabawy pod kierunkiem animatorów z Fast Event, którzy zadbają, o to aby zadowolić nawet najbardziej wymagających małych i tych nieco większych Gości.
       Dla wszystkich grzecznych dzieci przewidziana jest wizyta tajemniczego gościa z mroźnej Laponii, który już zarezerwował termin na tę okoliczność i zawita do Restauracji, aby wręczyć prezenty Waszym pociechom. Wizyta Świętego Mikołaja przewidziana jest na godzinę 14:30.

        Opłata za udział w imprezie wynosi 60 zł i dotyczy jedynie osób dorosłych. Zgłoszenia udziału przyjmuje Biuro Okręgowej Izby Adwokackiej w Białymstoku do dnia 25 stycznia 2019r. w formie mailowej na adres: ora.bialystok@adwokatura.pl lub telefonicznie pod numerem 85 742 25 50. Warunkiem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty na rachunek bankowy ORA - PKO SA O/Białystok 36 1240 5211 1111 0010 7177 6517
            Uprzejmie prosimy, aby w zgłoszeniu podać imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.
            Przypominamy, że w przypadku, gdy Państwa dziecko jest uczulone na jakieś alergeny istnieje możliwość zamówienia posiłku zgodnego z dietą pociechy. W miarę naszych możliwości, zgłoszone alergie żywieniowe uwzględniane są również przy zakupie słodyczy do paczek.

DATA PUBLIKACJI: 2019-01-09 » Pozostałe aktualności