Sympozjum wyjazdowe - Augustów

W dniach 11-13 maja 2018 r. w Hotelu „Oficerski Yacht Club RP” w Augustowie odbyło się sympozjum wyjazdowe adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku.

SSO Mirosław Trzaska poprowadził szkolenie nt. ,,Obrótu nieruchomościami rolnymi w świetle nowelizacji ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego – przegląd orzecznictwa”. Członkowie Izby Adwokackiej w Białymstoku uczestniczyli również w szkoleniu z zakresu ochrony danych osobowych prowadzonym przez mgr. Rafała Nalewajko. Tematem wykładu były w szczególności wchodzące w życie w dniu 25 maja 2018 r. przepisy europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) oraz nowe obowiązki przedsiębiorców, w tym adwokatów, wynikające z wdrożenia ww. regulacji.

Jedną z atrakcji towarzyszących sympozjum był „Rejs Papieski” statkiem pasażerskim Serwy (spod Yacht Clubu) przez Jezioro Białe – Jezioro Studzieniczne - Jezioro Necko i Dolinę Rospudy.  O wyśmienitą zabawę uczestników zadbała Toyota Auto Park Białystok. Serdecznie dziękujemy!DATA PUBLIKACJI: 2018-05-15 » Pozostałe aktualności

Galeria