I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana ORA w Białymstoku 17.12.2016r.

W dniu 17 grudnia 2016 roku w Hali Sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku odbył się ,,I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana ORA w Białymstoku" połączony ze zbiórką pieniędzy na Fundację Podlaskie Hospicjum Onkologiczne z siedzibą w Nowej Woli k. Michałowa. W organizację turnieju zaangażowali się członkowie Komisji ds. Sportu ORA w Białymstoku. Podczas turnieju można było nabyć ozdoby świąteczne przygotowane przez m.in. przez więźniów z Aresztu Śledczego w Białymstoku. Dochód ze sprzedaży przeznaczony był również na cele charytatywne.

W wydarzeniu brało udział dziesięć drużyn piłkarskich: Drewniaki (Łomża), ORA Białystok Adwokaci, Sąd Okręgowy w Białymstoku, Areszt Śledczy w Białymstoku, ORA Białystok Aplikanci, OIRP w Białymstoku, Sokół (Białystok), Izba Adwokacka w Warszawie, IPSO IURE (Lublin) oraz KMP w Białymstoku.

Podczas imprezy najmłodsi kibice mieli okazję wziąć udział w konkursach, w których nagrodami były medale, koszulki Jagiellonii Białystok oraz możliwość wyprowadzenia zawodnika Jagiellonii w rundzie wiosennej na mecz.

Uczestnicy turnieju zostali uhonorowani również przez klub piłkarski Jagiellonia Białystok nagrodą specjalną w postaci bezpłatnych wejściówek na mecz Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, który odbył się po turnieju na Stadionie Miejskim w Białymstoku o godz. 18.

Pierwsze miejsce oraz nagrodę główną podczas „I Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana ORA w Białymstoku” zdobyła drużyna IPSO IURE z Lublina. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ORA Białystok Aplikanci. Trzecie miejsce przypadło piłkarzom z KMP w Białymstoku. Nagrody w imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku wręczyła Dziekan Adw. dr Agnieszka Zemke-Górecka.

W imieniu Izby Adwokackiej w Białymstoku serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji turnieju za rok.

Fotorelacja z turnieju znajduje się na naszym fan page'u:

 

Adw. Anna Gąsowska
Adw. Rafał Gulko

DATA PUBLIKACJI: 2016-12-19 » Pozostałe aktualności

Galeria